O boudě

 

Od dubna opět v provozu.

Rodinný penzion Pavlovka je položen v KRNAP nad řekou Úpou, necelých 10 km od Pece pod Sněžkou a 3 km od Horní malé Úpy a přechodu do Polska.

Provoz penzionu je celoroční. Především v době jarních prázdnin je penzion navštěvován rodinami s dětmi a proto toto období nedoporučujeme klientům, kteří hledají především klid.

Přímo u parkoviště ústí stezka vedoucí na nejvyšší horu Krkonoš, Sněžku.

Ubytovaným hostům se nabízí v dosahu penzionu několik sjezdovek a běžecké trasy a pro letní dny pak cyklotrasy a turistické cíle různých náročností.

Sport, turistika, výlety

Pobyt v penzionu nabízí v zimním i letním období dostatek možností pro vaše sportovní vyžití.

Po celou dobu vašeho pobytu máte přímo v penzionu možnost využít cvičení jógy nebo zdravotního cvičení pod vedením certifikované a zkušené cvičitelky.

V dosahu penzionu je možné využít v zimě svahů pro sjezdové lyžování i upravených cest pro ty, kteří dávají přednost běžkám a v letním období se nabízí dostatek cyklostezek i možností pro pěší turistiku. Koupaliště a bazény jsou k dispozici v nedalekém Trutnově ( 29Km) nebo např. v obci Vejplachy( 33Km) a nabízí se i možnost využít tenisové kurty nebo minigolf v okolí.Penzion je možné využít i jako výchozí bod pro návštěvu Safari ve Dvoře Králové (45Km) nebo Polska    ( např. Jelenia Gora 35Km).